Laboratoř

Filozofie společnosti Veteo

Zjistěte, jak Vám naše služby pomůžou ušetřit čas

Veteo je dynamicky se rozvíjející společností působící v oblasti veterinárních laboratorních služeb. Na českém trhu existuje teprve krátce (od roku 2021), opírá se však o společnost Vetlab sp. z o.o., která je lídrem na trhu veterinárních diagnostických služeb v Polsku. Společně se tak tyto společnosti mohou chlubit klientskou základnu čítající přes 4 000 veterinárních ordinací a klinik.

Veteo svým klientům nabízí široké spektrum služeb od rutinních biochemických a hematologických vyšetření přes stanovení hladiny hormonů, vitamínů a dalších parametrů až po specializovaná vyšetření mikrobiologická, histologická a genetická. Zajišťuje také plný klientský servis a snaží se z pohledu veterinárního lékaře co nejvíce zjednodušit celý proces laboratorní diagnostiky. Šetří tak cenný čas veterinárních lékařů, aby se mohli plně věnovat jiným důležitým činnostem v jejich klinické praxi.

Naše heslo

Našim heslem je „laboratorní diagnostika jednodušeji“.

Stačí odebrat vzorek a vyplnit žádanku, o zbytek se postaráme my. Vyzvedneme vzorek ve Vaší ordinaci, postaráme se o stanovení Vámi zadaných parametrů a pak Vám zašleme výsledky. Samozřejmostí je poradenství v oblasti výběru vhodného vyšetření pro Vašeho pacienta a pomoc při interpretaci výsledků.

Systém kontroly kvality

Veterinární laboratoř Veteo dodržuje systém interní a externí kontroly kvality. Aby byla zajištěna nejvyšší kvalita laboratorních služeb, je u každého analyzátoru denně kontrolována přesnost a reprodukovatelnost provedených testů.

Laboratoř se rovněž účastní mezinárodního programu kontroly kvality RIQUAS (Randox International Quality Assessment Scheme) organizového společností Randox.

Laboratorní diagnostika jednoduše