Dopravení vzorků do laboratoře probíhá prostřednictvím naší vlastní kurýrní služby a ve spolupráci se společností Messenger.

Kurýra objednáte velice jednoduše on-line a navíc nemusíte vzorek nijak speciálně balit. Pokud je to nutné, uloží kurýr vzorek do chladícího boxu, kterým jsou vybavena všechna naše svozová auta. Je tak zajištěn bezpečný transport vzorků do laboratoře s ohledem na to, že se jedná o biologický materiál.

Kurýr Veteo

Svoz v určitých oblastech realizujeme pomocí vlastních kurýrů. Vyzvednutí vzorků objednáte velice jednoduše on-line v Klientském portálu nebo v mobilní aplikaci, a navíc nemusíte vzorek nijak speciálně balit.

Pokud je to nutné, uloží kurýr vzorek do chladícího boxu, kterým jsou vybavena všechna naše svozová auta. Je tak zajištěn bezpečný transport vzorků do laboratoře s ohledem na to, že se jedná o biologický materiál.

Schránka na vzorky

Máme řešení také pro ty klienty, kterým nevyhovuje předání vzorku kurýrovi (např. z důvodu krátké ordinační doby apod.).

V takovém případě pro Vás nabízíme možnost instalace schránky na budovu ordinace. Jednoduše uložíte vzorky do této schránky a kurýr je z ní vyzvedne a odveze do laboratoře. Nemusíte tedy čekat na příjezd svozu po konci ordinační doby, a navíc je předání bezkontaktní. Naše schránky obsahují polystyrenovou izolaci, která chrání vzorky před vnějšími vlivy.

Kurýrní službu i instalaci schránky poskytujeme pro naše klienty zdarma.

Kurýr Messenger

Ve větších městech jsou pro Vás k dispozici kurýři společnosti Messenger. Vyzvednutí vzorku je možné objednat v našem Klientském portálu. Vzorek je potřeba zabalit do speciální obálky, kterou dodáváme, nebo do bublinkové obálky/krabičky spolu s absorpční výplní. Není třeba tisknout přepravní list.

Vzorky zaslané přes společnost Messenger jsou doručeny do laboratoře následující den ráno. Cena za tuto službu je 90 Kč (bez DPH).

Města, ve kterých je dostupný Messenger kurýr:
Praha, Brno, Olomouc, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Zlín, Karlovy Vary, Svitavy, Příbram, Kolín, Most

Vlastní přeprava

Pokud ve Vaší obci není dostupný náš kurýr ani kurýr společnosti Messenger, můžete nám zaslat vzorky „po vlastní ose“. Nezapomeňte v tomto případě vzorky důkladně zabalit, aby nedošlo k jejich poškození během přepravy.
Adresa pro příjem vzorků je:

Veteo Laboratoř s.r.o.
Nákladní 3179/1
Ostrava – Moravská Ostrava a Přívoz
702 00

Protože Vám chceme zaslat výsledek co nejdříve, svážíme balíčky přijaté v Ostravě do laboratoře třikrát denně. Doba zaslání výsledku je však závislá na době přijetí balíčku od přepravce.
Prosím nezasílejte vzorky do Českého Těšína.

Pro více informací nás kontaktujte na info@veteo.cz