Zájmová zvířata 2024

Zobrazit nabídku

Koně 2024

Zobrazit nabídku

Hospodářská zvířata 2023

Zobrazit nabídku

Služby

V naší veterinární laboratoři umíme stanovit široké množství parametrů. Nabízíme zcela rutinní vyšetření krve jako je biochemie a hematologie, v našem portfoliu najdete také mnoho profilů specializovaných na jednotlivé symptomy a orgány. Většinu těchto testů provedeme do druhého dne.

V krvi umíme stanovit také hormony, minerály, vitamíny a další. Portfolio služeb zahrnuje také vyšetření moči, trusu, mikrobiologická a histopatologická vyšetření. Samozřejmostí jsou sérologická a PCR vyšetření na původce infekčních onemocnění a genetické testy. V současné době nabízíme specializovaná vyšetření pro psy, kočky, drobné savce, ptáky a plazy. Další specializovaná vyšetření pro koně, přežvýkavce a prasata pro Vás připravujeme.

Na Vás jako na veterinárním lékaři je pouze správně odebrat vzorek a vyplnit žádanku. Pak už vzorek vyzvedne náš kurýr a dopraví jej do laboratoře, kde se mu bude věnovat odborný personál. Výsledky vyšetření Vám pošleme e-mailem nebo si je můžete zobrazit v klientském portálu.

Svým zákazníkům poskytujeme také spotřební materiál pro odběry vzorků a bezplatné odborné poradenstvív oblasti laboratorní diagnostiky onemocnění zvířat. Toto poradenství zajišťují naši specializovaní veterinární lékaři, kteří mají bohaté zkušenostis laboratorní diagnostikou, a proto Vám mohou poradit
s výběrem testů vhodných pro Vašeho pacientaa následně i s interpretací výsledků.

Pro zahájení spolupráce nás neváhejte kontaktovat!